Marketing internetowy (nazywany też sieciowym) nazywam najlepszym wyjściem dla każdej Mamy, która nie chce wracać do pracy ale nie może też pozwolić sobie na pozostanie w domu przy dziecku bez wsparcia finansów swojej rodziny. Na czym dokładnie ta praca polega? Jest to biznes relacji międzyludzkich, które pomagają w promowaniu produktów. Uważam to za typową alternatywę dla modelu biznesu tradycyjnego. Dzięki marketingowi internetowemu każdy dostaje możliwość rozwoju osobistego oraz możliwość stania się przedsiębiorcą czy właścicielem własnego e-biznesu, który opiera się głównie na relacjach międzyludzkich.

 

DLACZEGO NIE PRACUJĘ NA ETACIE?


Praca na etacie to – jak dla mnie – rozwiązanie chwilowe, dopóki nie będziesz wiedzieć, co naprawdę chcesz w życiu robić. Dlaczego nie popieram pracy na etacie na dłuższą metę? Nigdy nie wiesz, kiedy Twój szef przekaże Ci wypowiedzenie, czy wynagrodzenie nie zmieni swojej wartości oraz jak długo wytrzymasz bez rozwoju osobistego na jednym stanowisku. Zastanów się nad tym teraz i pomyśl, jaki stres wywołuje u Ciebie praca i czy jest to bardziej obowiązek, niż przyjemność? Biorąc pod uwagę bycie Mamą – nie wyobrażam sobie teraz pracy na etacie. Niemożliwość wykonywania swoich obowiązków była by dla mnie przytłaczająca tak samo, jak nieprzyjemności od szefa, który nie rozumie, że kobieta w ciąży może gorzej się poczuć…

 

JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE KAŻDEJ MAMIE MARKETING INTERNETOWY?


W marketingu internetowym rozpoczęcie pracy nie ciągnie za sobą praktycznie żadnych kosztów oprócz tych, które już i tak ponosisz w życiu codziennym. Podjęcie współpracy z firmą nie obliguje Cię nawet do zakładania własnej firmy. Jest to typowe zajęcie, które możesz prowadzić w domu. Pracujesz w dowolnych godzinach, samodzielnie dysponujesz swoim czasem, możesz również potraktować to jako pracę dodatkową, do momentu aż nie osiągniesz satysfakcjonujących dochodów. 

 

CZY TU SIĘ SPRZEDAJE?


Marketing sieciowy nie polega na sprzedawaniu produktów, to polecanie produktów i budowanie sieci dystrybucji, gdzie Twoi partnerzy sami używają tych produktów, kupując bezpośrednio od firmy i polecając je innym. W ten oto prosty sposób tworzysz swoją sieć w kraju i za granicą. Powstaje Twój dochód pasywny a firma płaci Ci za obroty Twojej grupy, którą stworzyłeś. Dodatkową korzyścią jest poczucie satysfakcji z sukcesu swojego i swoich współpracowników. Stajesz się liderem dla swojej grupy i swoich współpracowników.

 

CO JEST NAJWAŻNIEJSZE?


Najważniejszą kwestią marketingu sieciowego jest rozwój osobisty. Marketing ten uczy ludzi jak pokonywać własne słabości, swój strach przed odmową, uczy wytrwałości, wstawania po porażce i nie poddawania się pomimo trudności. Jestem pewna, że dzięki zaangażowaniu w marketing internetowy Twoje nastawienie zmieni się i obierze kurs na SUKCES. Twój wygląd, sposób bycia – poprawi się. Dodatkowo zdobędziesz tak bardzo oczekiwane przez nas dzisiaj umiejętności pracy z ludźmi, zarządzania sobą w czasie i wyznaczania celów.

Awans na wyższe stanowiska jest tak samo dostępny dla każdej osoby w Twojej strukturze. Każdy może awansować na stanowisko, które mu odpowiada. Co więcej – im więcej osób w Twojej grupie awansuje, tym więcej zarabiasz Ty jako ich sponsor! Jednocześnie Twoje zarobki zależą od Twojej pracy, możesz zarabiać więcej niż osoba, która pokazała Ci ten biznes. Właściwie to Twoje zarobki są nieograniczone.

Ta praca daje wolność podejmowania decyzji z kim chcesz współpracować, możliwość decydowania o swoim czasie i życiu.

 

JAK TO GODZĘ Z MACIERZYŃSTWEM?


Opisałam to bardzo dokładnie na jednym z portali – kliknij tu: „Praca w Internecie a Macierzyństwo”

ale napiszę o tym troszkę krócej i tutaj: to proste! Wtedy, kiedy mogę – pracuję. Na początku wykorzystywałam drzemki mojej Córki Jedynej. Teraz wygląda to tak, że przez 3 godziny dziennie Kalinka jest pod opieką Taty lub dziadków, a wtedy ja realizuje wszystkie swoje cele. Ale nie pracuję tylko 3 godziny – uwielbiam to co robię i wykorzystuję każdą wolną chwilę, żeby usiąść i popracować! Teraz, odkąd jestem w ciąży i senność jest silniejsza od wszystkiego nie jest to takie oczywiste, ale piękne w tym wszystkim jest to, że: pomimo że nie pracuję, pieniądze i tak zarabiam. 🙂

 

PODSUMOWUJĄC


W marketingu internetowym bardzo łatwo możesz stać się Panią Własnego Losu i zbudować swoją bezpieczną i stabilną przyszłość finansową. Jest to chyba jedyny biznes, gdzie możesz zarabiać i uczyć się: jak powiększać swoje aktywa po prostu to robiąc! Uczysz się poprzez pracę i rozwijasz cechy, które są Ci potrzebne do osiągnięcia sukcesu. A do tego wszystkiego nie musisz zostawiać swojego dziecka u znajomych, u rodziny czy w żłobku i tracić cennych chwil z Maleństwem!

 

JAK ROZPOCZĄĆ PRACĘ BĘDĄC MAMĄ?


Jeśli chcesz dołączyć do mnie i zacząć ze mną współpracę, kliknij tutaj: PRACA W INTERNECIE DLA MAMY.

Dowiesz się więcej na temat moich działań i dostaniesz pełne wsparcie w wystartowaniu w pracy w Internecie! 🙂