Money2Money (M2M) to kolejny polski program partnerski, w którym uczestniczę z powodzeniem. Firma istnieje na rynku już ponad 13 lat, jego właścicielem jest największy portal biznesowy Money.pl.

M2M to jeden z najstarszych programów afiliacyjnych tego typu w internecie. Wspiera on swoich partnerów, przygotowanymi przez siebie narzędziami w różnej formie.

Program ten pozwala zarabiać swoim uczestnikom na polecaniu różnych produktów (głównie finansowych). Znajdziesz tam również produkty z branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i wiele wiele innych.

M2M jest firmą pośredniczącą pomiędzy instytucjami, które chcą polecać swoje produkty w internecie a partnerami, którzy uczestniczą w tym programie i dzięki niemu chcą zarabiać prowizję na poleceniu ponad 300 produktów. 

Aby rozpocząć współpracę nie trzeba być specjalistą w branży sprzedaży internetowej, nie trzeba także mieć stron internetowych czy wykwalifikowanej wiedzy z dziedziny finansów. Program Partnerski oferuje swoim partnerom wszelkie narzędzia potrzebne do promocji produktów. Są to między innymi: gotowe szablony stron, banery reklamowe, gotowe linki partnerskie do promocji, porównywarki produktów.


Istnieją tutaj 2 formy zarabiania:

1. Polecanie produktów i zarobek z prowizji.

Będąc partnerem M2M można wykorzystać wszelkie możliwości promocji produktów: na blogach, forach internetowych czy na Facebooku. Nawet jeżeli nie masz bloga ani strony internetowej M2M udostępnia Ci szablon strony z produktami.

Prowizja wypłacana jest, kiedy użytkownik Twojej strony wyśle odpowiedni wniosek. W ten sposób otrzymuje się od kilku do nawet kilkuset złotych za każde zgłoszenie. Wypłata prowizji ma miejsce również wtedy, gdy za pośrednictwem serwisu dokona się sprzedaż produktu. W ten sposób można zarobić nawet do kilku tysięcy złotych.

2. Możliwość większych zarobków przy poleceniu partnerów.


Jak zacząć? Na początek trzeba się zarejestrować w programie: KLIKNIJ TUTAJ.

Następnie należy poczekać do 3 dni na potwierdzenie rejestracji. Kiedy Twoje konto będzie już aktywne, odezwij się do mnie na e-mail: kontakt@prezesmama.pl lub telefonicznie: 785359053 – poprowadzę Cię dalej w kolejnych krokach, aby jak najszybciej i najskuteczniej zacząć zarabiać w M2M.