Do końca życia jako kobieta, mama, partnerka, będziesz kupowała produkty, które w swojej ofercie ma ORGANIC LIFE. Jako konsument dofinansowujesz w tym momencie wielkie sieci handlowe, producentów czy sklepy – bez wzajemności. Koncerny nie dzielą się z Tobą częścią zarobionych przez siebie pieniędzy. Ty biedniejesz – oni się bogacą. Wydajesz pieniądze bezpowrotnie, a zakupy stają się Twoim kosztem. Gotówka skierowana jest tylko w jedną stronę – do producenta i pośredników.

Jako świadoma kobieta, dołączając do firmy ORGANIC LIFE, możesz zarabiać i bogacić się na zakupach. ORGANIC odda Ci część przychodów, w zamian za zrobienie obrotu, który i tak wydaje Twoja rodzina w normalnym sklepie, lecz teraz pieniądze wydane w wysokości 10% zakupów będą wracać zawsze do Ciebie. I tak za każdym razem.

Wiem, brzmi to dla Ciebie dość nierealnie, ale jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy, że kosmetyki, które kupujesz teraz np. w Rossmannie, zaczniesz kupować w ORGANIC LIFE, a dzięki temu:

  • – polepszy się stan skóry całej Twojej rodziny
  • – przestaniesz martwić się, czy danego kosmetyku może używać Twoje dziecko
  • – przestaniesz się obawiać, czy możesz jakiegoś kosmetyku używać w ciąży lub karmiąc piersią
  • – przestaniesz dofinansowywać wielkie koncerny a zaczniesz współpracować z polską firmą
  • – przyczynisz się do zmniejszenia ilości używanej chemii w kosmetykach
  • – przyczynisz się do zaprzestania testowania kosmetyków na zwierzętach
  • – poznasz ludzi, którzy kiedyś też myśleli, że współpraca z tą firmą jest nierealna a teraz są jej dyrektorami

Największym wyróżnikiem produktów ORGANIC LIFE są ich wyjątkowe składy – produkty nie zawierają konserwantów pochodzenia syntetycznego, SLS, parabenów – produktów ropopochodnych czy innych toksycznych składników.

Każdy produkt jest unikalny, ma swoją historię, przeznaczenie i misję. Zawiera potężne koncentraty wyciągów roślinnych, witamin i innych substancji pochodzenia naturalnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów: KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli chcesz dołączyć do mnie i uzyskać pełne wsparcie: KLIKNIJ TUTAJ